Hullu Siilil on hullult ägedad tooted ehk nimi on äge, toode on eriline ja maitsev ning mõnus on koostööd teha.

Mina olen tellinud Hullu Siili kaupa nii endale kui ettevõtte esindajana ka kingitusteks (nt isegi laste jõulupakki). Kingitusteks on personaalne küpsis või mõnus kummikomm ideaalne.

Kui olen neid kingitusena kasutanud siis kingid nn asjaga koos emotsiooni ja tagasi saad ka emotsiooni …. Oi, kui lahe või “Oi, kui maitsev…..

Ise olen suur Hullu Siili fänn ja Hullu Siili kommide/küpsistega kingitusi tehes ona need tooted rääkinud enda eest ise…. Paljudest minu tuttavatest on ka fännid saanud, ilma, et mina oleks midagi öelnud.

Asjaajamine käis lihtsalt, kaup saabus kohale veel enne tähtaega ja kõik vastas tellimusele. Kõik see eelpoolnimetatu teebki koostöö meeldivaks. Kindlasti julgen HS tooteid teistele pakkuda just oma kogetu põhjal ja ka seetõttu, et sain toodete osas kiitvat tagasisidet.

Mulle meeldis väga see, kuidas kõigist mu järjest pähetulevatest ideedest, tekkis kokku mõnus tervik. Nii mina kui kingisaaja olime väga rahul. :) Tõeliselt mõnus võimalus teha isiklik kingitus.
Asju ajada on lihtne, head suunavad küsimused ja pakkumised tulid minu märksõnade peale väga kiiresti. Megahea kingitus kallitele!