NB! Vormide valmimisaeg on hetkel üks nädal, millele lisandub saatmine.

Titekombe pikk

Prindi
7,9 x 10,8 cm
titekombe pikk
TÄISHIND: 5,00 €
HIND:5,00 €
Kokku: 5,00 €
Allahindus
Käibemaks:
Hind / kg:
Kirjeldus

Hullu Siili 3D-prinditud küpsisevormidel on mugav ümar käepide, millega on hea töötada ning terav lõikeserv, mille abil saab lõigata täpseid ja konkreetse servaga kujutisi. Lisaks küpsisetainale saab vorme kasutada ka piparkookide, suhkrupasta, voolimissavi või pehme plastiliini lõikamiseks. 

EI SOBI kuuma matejaliga töötamiseks!

Kõik Hullu Siili vormid on prinditud Eestis ja valmivad tellimuse peale. 

 

HOOLDUS

Ainult käsitsipesu! Vormide printimiseks kasutatav PLA plastik on kuumatundlik, seega nõudepesumasinas kaotavad nad oma kuju. Iga vormiga tuleb kaasa ka hooldusleht, et vajalikud asjad kohe meelest ei läheks.

NB! Kuna kõik vormid prinditakse tellimuse alusel, siis tasub oma tellimus hoolega üle kontrollida, et kõik mõõdud ja kujud klapiksid, kuna vorme tagastada pole paraku võimalik.

 

Küpsisevormidest

Hull Siil valmistab kõik vormid spetsiaalselt tellimuse alusel, et hoida kokku energiat ja hoiduda ületootmisest. See tähendab, et enne suuremaid tähtpäevi võivad tellimuste täitmise ajad pikeneda.

Kuna kujundame kõik vormid ise, on meie poole võimalik pöörduda ka oma spetsiaalsete soovidega. Suuremate või eritellimuste puhul täitke palun vorm, mis asub siin.

Hullu Siili vormid on valmistatud taimset päritolu PLA plastikust, mis on biolagunev (mitte komposteeritav).

Püüame oma vormide puhul lähtuda sellest, et nendega oleks võimalikult mugav küpsetada, seepärast kujundasime neile mõnusa laia ja ümara käepideme ning peenikese terava lõikeserva. Nende vormidega pole ka sadade küpsiste või piparkookide tainast välja lõikamine enam kätele ebamugav.

Kui vajad midagi eriti erilist, siis täida tellimusvorm siin
Hullul Siilil on ka oma uudiskiri!

Liitu uudiskirjaga ja saa esimesena teada põnevatest uutest vormidest, maiasmokki ootavatest kommidest ning küpsetusnippidest.

Võid meie kirjutistest igal ajal ka loobuda.